תיווך בעיר חיפה :

כיום כאשר תחום הנדלן הוא תחום רווחי כל כך ניתן למצוא אנשים רבים אשר יועצים ועובדים בתחום.
בין קבוצה זו של אנשים ניתן למצוא את המתווכים השונים.
ישנם מתווכים טובים ואיכותיים אשר מאוד יכולים להועיל לכם ועמלת התיווך שתשלמו להם תהיה שווה את התמורה, לעומת זאת ניתן למצוא גם מתווכים מנוסים פחות אשר די חבל יהיה להיפגש איתם בכלל ואינם בקיאים באזור שלכם או בשוק שאליו אתם פונים(למשל חיפוש רכישת מבנה לעסק או למגורים).
כעת נסביר את תפקידם של מתווכים בחיפה בעת קניית ומכירת נכס.

תיווך בחיפה בעת מכירת נכס :

בעת מכירת נכס תיווך בחיפה המתווך עוזר לנו למצוא ולהגיע לאנשים אשר יהיו מעוניינים לרכוש את הנכס שלכם.
מתווכים רבים יגיעו לראות את הדירה שלכם ולאחר מכן יוכלו להציג אותם לקונים שונים אשר מחפשים נכס דומה.
כאשר אתם חותמים על עסקה עם מתווך יש לכם 2 אפשרויות של עבודה עמו :
1. חוזה תיווך רגיל אשר אומר שאם המתווך מביא אליכם קונה שקונה את הדירה מכם אתם מחויבים לשלם לו את האחוזים שסגרתם בינכם(בדרך כלל בין 2-4%).
2. אפשרות נוספת היא חתימה על חוזה בלעדיות, בהסכם זה הנכם מתחייבים לשלם דמי שכירות אם וכאשר תמכרו את הדירה בזמן שהוחלט בחוזה, והמתווך מצדו מתחייב לפרסם אתכם ב2 דרכי שיווק לפחות כמו מודעה בעיתון או הצבת שלט ובנוסף הוא גם יכול לעזור לכם להציג את הדירה ולהפחית מכם את כאבי הראש השונים.

תיווך בחיפה בעת קניית נכס :

בעת קניה של נכס בחיפה נוכל להיעזר גם כמובן בשירותי תיווך, מתווכים מכירים את אזורם ולכן מתווך טוב יעזור לכם למצוא את סוג הנכס שאתם מחפשים, אם זה נכס למגורים או להשקעה, בנוסף המתווך בקיא במחירים ויוכל לעזור לכם במו"מ לרכישה של הנכס.
המתווך יציג לכם מספר דירות אשר יראו לו כמתאימות עבורכם, ואתם מתחייבים בחוזה כלפיו שאם תרכשו אחד מנכסים אלו תהיו מחויבים כלפיו בתשלום דמי תיווך שנקבעו בניכם.