רופאי שיניים בעין יעקב – צפו לטוב ביותר

חיפוש אחר רופא שיניים מתחיל תמיד בחששות מוקדמים. אנו מחפשים אחר רופא שיוכל לעשות עבורנו הכול. להיות עדין אך מקצועי באותו הזמן. בעל ידע ובטחון שישרה עלינו תחושה מוקדמת רגועה שתימשך לאורך כל הטיפול. נחמד וחייכן, אך שנדע שאנחנו נמצאים בידיים הטובות ביותר. עם כל החיפושים הללו, פלא שאנחנו מתקשים למצוא את רופא השיניים שעליו נרצה לסמוך?בכדי שנוכל להבין מיהו איש המקצוע המתאים עבורנו, כדאי לפני הכול לדעת אלו טיפולים הוא מציע ומה נוכל לעשות אצלו, כך שנוכל לדעת האם הוא רלוונטי לחיפוש שלנו. בכדי להתחיל, סקרנו עבורכם מספר טיפולים אותם מציעים רופאי שיניים בעין יעקב.

רופאי שיניים בעין יעקב – טיפולים אפשריים

הלבנת שיניים

השיניים מורכבות משכבת דנטין פנימית – האחראית על הצבע הצהוב של השיניים, ושכבה חיצונית של ציפוי שנועד להגן על השן וצבעו גוונים שונים של צהוב או לבן. ככל שהציפוי עבה יותר תיראה השן לבנה יותר. עם השנים, יכולות השיניים להצהיב עקב אכילה לא נכונה, שחיקת הציפוי ותנאים ביולוגיים. בכדי להפוך את התהליך ההצהבה ולעצור אותו – מבקשים רבים להלבין את שיניהם באמצעים כימיים שונים. חשוב לדעת שרק רופאי שיניים מוסמכים ובעלי רישיון רשאים לבצע הלבנת שיניים בישראל – ויש לוודא לפני הטיפול כי הרופא אכן רשאי לעשות כן.

יישור שיניים

רבים מאיתנו נולדים עם שיניים לא מסודרות, מעט עקומות או אפילו כאלו הגדלות זו על זו. תנאים אלו גורמים לחיוך לא אסתטי ולתחושה לא נעימה בחשיפת השיניים. בכדי להתגבר על הבעיה יש לבצע יישור שיניים, הדואג להחזיר כל שן למקומה הטבעי ולסדר את החיוך כך שייראה ישר ומסודר. בכדי לבצע את יישור השיניים הטוב ביותר – מוזמן לפנות לאורתודנט מומחה שלמד והתמחה בתחום יישור השיניים ויכול להעניק את הטיפול המקצועי ביותר בתחום.

רופא שיניים בעין יעקבסתימות ועקירות שיניים

כמעט בכל פה ישנה הצטברות של חיידקים ושאריות אוכל. במידה ושכבות אלו אינן מנוקות כראוי, הדבר עלול לגרום לחורים ולעששת בחלל הפה. חורים המטופלים מיידית יכולים להיפתר על ידי סתימות פשוטות המבוצעות על ידי כל רופא שיניים שסיים את לימודיו. במידה והטיפול מתעכב והבעיה ממשיכה, עלולים להיות פתרונות שונים לבעיה. במקרה של חור עמוק במיוחד יהיה צורך לבצע טיפול שורש, אך במידה והשן כבר מחוררת ורקובה לחלוטין, יהיה צורך לבצע עקירה ולהשתיל שן חדשה במקומה – פעולה המתבצעת על ידי רופאים מוסמכים בלבד.