מדרסים – כך תימנעו מכאבים בהליכה ובריצה מדרסים לריצה

מדרסים מונעים כאבים שנגרמים בגלל ריצה, מפני שהריצה היא אחת הפעילויות הגופניות הפופולריות ביותר, לא רק ספורטאים עוסקים בריצה, גם המוני אנשים בכל גיל אשר רוצים לשמור על חוסן גופני מרבים לרוץ. רוב הרצים אינם מודעים, אך הריצה עלולה לגרום לסיכונים רבים ולנזקים בריאותיים. ובכל זאת, לא כדאי לוותר על הריצה, מדרסים מקצועיים ייחודים לריצה ישמרו על כף הרגל ועל בריאות הגוף ויעניקו לכם חוויה ספורטיבית בריאה ומהנה.

מהם הסיכונים שבריצה?

ריצה על מדרון צדדי גורמת לעומס על רצועות הברכיים וריצה על חול עמוק אינה מאפשרת הרמה מספיקה של הרגליים בעת הריצה, עובדה העלולה לגרום לנזקים בריאותיים בטווח הארוך.

משטח ריצה רך מדי עלול לגרום לחוסר יציבות של הרגל והקרסול, להוביל לתנועות חדות ומסוכנות ולגרום לפציעות.

משטח ריצה קשה מדי עלול לגרום לזעזוע של כף הרגל בכל פעם שהרגל תנחת על הקרקע.

מדרסים – איך ימנעו המדרסים פציעות, סיכונים ובעיות בזמן ריצה

מדרסים שהוכנו בהתאמה אישית יעניקו לכף הרגל יציבות תמיכה בכל מצב. הם יפזרו את העומס המופעל על כף הרגל בצורה שווה, יבלמו זעזועים ויתמכו בכף הרגל, במיוחד באזורים הרגישים.

מדרסים המיועדים לריצה עשויים מחומרים המסוגלים לבלום זעזועים. חשוב לדעת כי בזמן הריצה מופעל על הרגל לחץ גבוה מאוד, פי שלוש עד ארבע ממשקל הגוף. מדרס מיוחד לריצה מורכב משכבות בלימה באזור העקב המשפיעות גם על קדמת הרגל. המדרס יקל על העומס, ימנע זעזועים, ישפר את ההישגים ויעניק חוויית ריצה טובה בהרבה.

 המדרס יעניק לכף הרגל תמיכה ויציבה ויאפשר לה לנחות נכון בכל סוג של משטח. התנועה בזמן הריצה מורכבת מנחיתה ומדחיפה, פיזור משקל הרגל בצורה נכונה ימנע עומס על נקודות רגישות וירכך את הנחיתות.

מדרסים בנעלי ריצה שומרים על יובש בתוך הנעל. כל מי שמרבה לרוץ מכיר היטב את התופעה, בזמן הריצה הרגל מרבה להזיע וכך נוצרת רטיבות בתוך הנעל. הרטיבות גורמת למחלות רבות, לזיהומים, לדלקות, ליבלות, לפצעים ולבעיות עור רבות. מדרסים לריצה ישמרו על היובש בנעל וימנעו מחלות רבות.

מדרסים לריצה יחסכו לכם כסף רב. נעליים נוחות לריצה עולות הרבה ודורשות תחלופה רבה עקב שחיקה ובלאי. מדרסים לריצה יעברו מנעל לנעל וימנעו את הצורך להחליף בתדירות גבוהה את נעלי הריצה. המדרסים בנויים מחומרים העמידים בלחצי העומס והשחיקה הנובעים מפעילות הריצה.