התקנת אינטרקום – מה ההבדלים בין אינטרקום רגיל לאינטרקום אלחוטי 

התקנת אינטרקוםהתקנת אינטרקום נדרשת בבתים פרטיים, בבתים משותפים, במוסדות ציבור, בבתי עסק ועוד. אינטרקום במבנה מאפשר לדעת, ולראות, מי מגיע אל הבניין, מי עומד בכניסה ומי מבקש להיכנס אל הבניין. האינטרקום מעניק הגנה טובה והוא מחובר היישר אל מערכת הנעילה של המבנה. קיימים שני סוגים של אינטרקום, אינטרקום אלחוטי ומערכת אינטרקום חוטית, לכל אחד מהסוגים יש יתרונות וחסרונות.

התקנת אינטרקום – כל מה שצריך לדעת על אינטרנט אלחוטי ועל מערכת חוטית

התקנת מערכת אינטרקום אלחוטית פשוטה וקלה הרבה יותר מאשר התקנת מערכת חוטית. בהתקנת אינטרקום אלחוטי אין צורך להעביר קווי תקשורת בין יחידות האינטרקום השונות.

מערכת אינטרקום אלחוטית היא מערכת שאפשר להזיז בקלות ממקום למקום ובכל זמן שהוא. כדי לדבר עם מי שעומד בקצה השני של המערכת אין צורך לעמוד על יד המכשיר המחובר אל הקיר. אפשר לקחת אותו אתכם ממקום למקום. זהו יתרון גדול מאוד במיוחד בבתי עסק, במוסדות ציבור ועוד.

החיסרון של האינטרקום האלחוטי הוא שמכשירים אלקטרונים שונים כמו טלפונים אלחוטיים, רשתות של תקשורת ועוד עלולים להפריע לשידור ולשיחה. אך במקרים רבים אפשר להתגבר על הבעיה אם משתמשים בקודי הצפנה.

מערכת אינטרקום אלחוטית יקרה יותר והיא פחות נפוצה בבניינים משותפים.

לפני שאתם בוחרים מערכת אינטרקום, חוטית או אלחוטית, חשוב לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים. כדאי להתייעץ עם המומחים בתחום באיזה מערכת כדאי לבחור. יש מגוון גדול של מערכות אינטרקום מסוגים שונים וברמת מחירים שונה. חברה רצינית תדע לייעץ לכם איזה סוג של אינטרקום מתאים לכם ובאיזה מחיר.

התקנת אינטרקום עלולה לקחת זמן רב. כאשר אתם בוחרים את המערכת חשוב לבדוק עם החברה כמה זמן יעבור מרגע ההזמנה ועד להתקנה.

התקנת אינטרקום עם מצלמה – כדאי או לא כדאי?

התקנת אינטרקום עם מצלמה מגבירה את תחושת הביטחון. המצלמה מאפשרת לנו לשלוט על תנועת האנשים הנכנסים והיוצאים מהמבנה גם בלי לדבר אתם.

כאשר מישהו מבקש להיכנס אל המבנה, השילוב בין הקול לבין המראה יעניק ביטחון רב יותר ואפשרויות זיהוי גדולות. בדרך זו ניתן למרב את השליטה על הנכנסים למבנה, לבית פרטי, לבניין משותף, לבתי עסק ולמוסדות ציבור.

כאשר מחליטים על התקנת מצלמה לאינטרקום חשוב לדעת איך לבחור את המצלמה המתאימה. השוק מציע מגוון גדול של מצלמות, חשוב לבדוק האם המצלמה המוצעת מתאימה לדרישות ולצרכים שלכם.